Cleveland Browns – Pittsburgh Steelers Előrejelzés, AFC Wild Card előzetese

author
5 minutes, 9 seconds Read

Cleveland Browns – Pittsburgh Steelers előzetese, NFL Playoff AFC Wild Card mérkőzés előzetese.

Cleveland Browns – Pittsburgh Steelers közvetítés

Date:

Mérkőzés időpontja: 8:15 ET

Mérkőzés időpontja: vasárnap, január 10: Heinz Field, Pittsburgh, PA

Hálózat: Heinz Field, Pittsburgh, PA

Hálózat: Pittsburgh, PA: (6) Cleveland Brown (11-5) vs (3) Pittsburgh Steelers (12-4) meccselőzetes

A legfrissebb vonalakért és az NFL-re való fogadásokért látogasson el a BetMGM oldalára

Miért a Cleveland Browns nyeri az AFC Wild Cardot

A múlt héten ezt csináltuk. Mit csinált jól a Browns, hogy bejutott a rájátszásba azon kívül, hogy játszhatott Mason Rudolph QB és egy olyan csapat ellen, amelynek nem igazán kellett volna nyernie?

Mason Rudolph nem védekezik.

Mégis, ez nem egy olyan meccs, amire a Steelersnek szüksége volt, de a védelem így is adott egy esélyt, és küzdött a Brown földi játék ellen, amely harmadik az NFL-ben és nagyszerű abban, hogy yardokat dobáljon darabokban.

Igen, beszédtéma lesz, hogy mindent beleadott a zsákba, amikor a Cleveland nagyon, nagyon, nagyon akart nyerni, de a Pittsburgh nagyon, nagyon, nagyon, nagyon küzd.

Az Indianapolis ellen volt egy jó félideje, hogy 28-24-re elhúzzon közvetlenül karácsony után, hogy megszerezze a 3. helyet, és nagyjából ennyi volt. A csapat az elmúlt hetekben nem igazán volt éles, ez volt az egyetlen győzelem az öt meccsből.

A Steeler futójátéka abszolút nincs – a liga utolsó helyén áll összességében és a nagy futások nélkül -, az elmúlt 11 meccsen csak egy 100 yardos napjuk volt, de ez rendben van. A csapat úgy is el tudott jutni 11-0-ra, hogy a földön nem volt semmi különös, de most más a probléma.

A védelem nem viszi el a labdát.

A Cleveland aligha tökéletes csapat, de nem adja el a labdát. Volt két eladott labda a Jets elleni balhéban, de nagyjából ennyi – a Browns az elmúlt tíz meccsen egyetlen más meccsen sem adta el többször, és a Pittsburghnek jól jönne a segítség.

Mindenesetre …

– Miért fog nyerni a Pittsburgh

– Mi fog történni, jóslat

NEXT: Miért a Pittsburgh Steelers nyeri meg az AFC Wild Cardot

Miért a Pittsburgh Steelers nyeri meg az AFC Wild Cardot

Cleveland nem kényszeríti ki a fordulatokat.

Ez egy kicsit furcsa, hiszen a védelem stabil és a pass rush remek, de a hibák nem jönnek, az elmúlt négy meccsen csak egy magányos takeawayt kaptak. Na most, amikor a Browns több takeaway-jel is előrukkol, akkor 6-0-ra állnak, de a Pittsburghnek nincs óriási adogatási problémája.

A Pittsburgh hetek óta úgy játszik, mint egy olyan csapat, amelyik már csak az NFL rájátszását akarja elérni. Lehet, hogy leesett egy szikláról, de nem fizetett érte túlságosan csúnyán azzal, hogy 3. kiemeltként megy a bajnokságba.

Ben Roethlisberger kipihent, miután múlt héten még Clevelandbe sem utazott el, az elkapócsapat veszélyes, és ez a védelem még mindig nagyon-nagyon jó.

– CFN Experts Picks: NFL Wild Card Weekend

A futóvédelem csak rendben van, de ebben a szezonban még nem engedett 275 yardos passzolót, és még mindig nagyszerű a stabil pass rushban és a harmadik downok birtoklásában. Így most a szezon első felében olyan jól működő képletet kell újra felpörgetni egy megfiatalított csapattal.

Fogd be Roethlisbergert korán, terítsd tovább a labdát egy olyan secondary ellen, amely túl sok középtávoli és mély dobást enged, és hagyd, hogy a védelem gondoskodjon a többiről.

NEXT: Mi fog történni az AFC Wild Cardban

Mi fog történni az AFC Wild Cardban

A Pittsburgh képes bekapcsolni?

Lélegzetelállítóan jó védelme van, amikor minden működik, a szükségesnél több nagyszerű passzoló fegyvere van, és elég jó része van ahhoz, hogy ha a csapat a teljes képességeihez mérten játszik, akkor nagyot lépjen előre.

Nagyszerű védelem, veterán irányító, megbízható vezetőedző egy Super Bowl-gyűrűvel, és …

Semmilyen futójáték.

Clevelandnek van egy furcsa szokása, hogy időről időre megakad. Elég jó volt ahhoz, hogy a Tennessee és a Baltimore elleni back-to-back meccseken 40+ pontot akasszon, de a Houston ellen csak tíz, a Jets ellen pedig 16 pontot szerzett.

A Pittsburgh elleni első találkozón, a 6. héten mindössze hét pontot szerzett.

Ezúttal ennél több pontot fog szerezni.

A Steeler védelme korán feláll, Ben Roethlisberger pedig egy túl könnyű korai pontszerzéshez és az első félidőn át vezetéshez vezet, majd minden elakad.

Baker Mayfield egy éles touchdown drive-val nyitja a második félidőt, két kulcsfontosságú harmadik dobással, hogy visszajöjjön a meccsbe.

A Pittsburgh ezt egy gyors three-and-outtal követi – amihez egy elejtett passz is hozzájárult, ami nagy játék lett volna – a Cleveland ismét pontot szerez, és a hátralévő időben végig kézben tartja a meccset.

Ez lesz a legjobb meccs a három közül ebben a szezonban.