Boston Bruins vs. Tampa Bay Lightning BEZPŁATNY STREAM LIVE (8/31/20): Oglądaj NHL Stanley Cup Playoffs 2nd round, Game 5 online | Time, USA TV, kanał

author
1 minute, 39 seconds Read

The Boston Bruins twarz Tampa Bay Lightning w Game 5 ich Stanley Cup playoffs drugiej rundy best-of-7 serii w Scotiabank Arena w Toronto, Ontario, Kanada, w poniedziałek, 31 sierpnia 2020 (8/31/20). The Lightning prowadzą w serii, 3-1, po wygraniu Game 4, 3-1, w sobotę.

Kibice mogą oglądać mecz za darmo za pośrednictwem próbnej wersji fuboTV.

TV: NBCSN

Wyszukiwarka kanałów: Verizon Fios, AT&T U-verse, Comcast Xfinity, Spectrum/Charter, Optimum/Altice, Cox, DIRECTV, Dish, Hulu, fuboTV, Sling.

Live stream: fuboTV (darmowa wersja próbna).

***

BOTTOM LINE

Tampa Bay Lightning szukają sposobu, aby zakończyć drugą rundę Konferencji Wschodniej nad Boston Bruins w piątym meczu. Drużyny spotkają się w poniedziałek po raz dziewiąty w tym sezonie. W ostatnim spotkaniu Błyskawice wygrały 3-1. Ondrej Palat zdobył dwie bramki dla drużyny Błyskawic w tym zwycięstwie.

Błyskawice są 18-5-1 przeciwko reszcie swojej dywizji. Tampa Bay prowadzi w lidze strzelając 11,2% i średnio 3,5 gola przy 31,1 strzałach na mecz.

The Bruins są 14-6-3 przeciwko reszcie swojej dywizji. Boston prowadzi w Konferencji Wschodniej z 57 bramkami z gry w przewadze, prowadzony przez Davida Pastrnaka z 20.

TOP PERFORMERS

Nikita Kucherov prowadzi Lightning z 52 asystami i ma 85 punktów w tym sezonie. Brayden Point ma pięć bramek i dziewięć asyst w ostatnich 10 meczach dla Tampa Bay.

Zdeno Chara prowadzi Bruins z plus-26 w 68 meczach w tym sezonie. Brad Marchand ma siedem goli i pięć asyst w ostatnich 10 meczach dla Bostonu.

PODCZAS PLAYOFFS

Lightning: Średnio 3,0 bramki, 5,5 asysty, 4,8 kary i 10,7 minut karnych podczas gdy oddaje 2,3 bramki na mecz z .927 procentem obron.

Bruins: Średnio 2,2 gola, 4,1 asysty, 4,4 kary i 11,8 minut karnych podczas gdy oddaje 3,0 gola na mecz z .897 save percentage.

INJURIES

Lightning: Ryan McDonagh: day to day (undisclosed), Steven Stamkos: out (lower body).

Bruins: Brak na liście.

(The Associated Press contributed to this report.)